ULAK ENERJİ | Kalite Güvencesiyle Hizmete Koşuyoruz
GES
ULAK ENERJİ

Hakkımızda

Mühendislik

Biz Kimiz?

Elektrik alt yapı ve üst yapı alanında yıllardır kazandığımız bilgi birikiminin yanı sıra Güneş Enerji Santrali alanındaki deneyimlerimiz ile müşterilerimizin en iyi düzeyde faydalanmasını sağlayacak projeler gerçekleştirmek adına şirketimiz kurulmuştur.

Kurumsal

Ulak Enerji olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması ve müşterilerimize kaliteli , verimli ve uzun ömürlü tesisler kurulması öncelikli hedefimizdir.
Şirket bünyesindeki çalışma arkadaşlarımızın sağlığı , güvenliği ve memnuniyeti asli hedeflerimizdendir.
Projelerin hayata geçirilmesinde çözüm ortağımız olan firmalar ile doğru ve güzel ilişkiler kurmak, karşılıklı memnuniyet ile birlikte yürümek amaçlanmaktadır.

Vizyon

Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; Ulusal ve Küresel pazarda ortaya koyduğu başarılı projeler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

Misyon

Elektrik ve Elektronik teknolojileri başta olmak üzere, yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir teknoloji firması olmak.