ULAK ENERJİ | Kalite Güvencesiyle Hizmete Koşuyoruz
GES
ULAK ENERJİ

Faaliyet Alanları

Danışmanlık

DANIŞMANLIK

Güneş paneli ile elektrik üretim sistemi (GES) proje, danışmanlık,maliyet hesabı ve anahtar teslim kurulum hizmeti

Proje

AG - OG PROJE

Güneş enerjisi elektrik üretim tesisi,Trafo kurulumu, yer altı ve yer üstü enerji nakil hattı projelendirme ve kurulum hizmeti

Ev Çatı GES

ÇATI GÜNEŞ PANELİ SİSTEMLERİ

Ev , Çiftlik ve İşletmelerinizin çatılarına Güneş paneli elektrik üretim sistemi kurulumu ile kendi elektriğinizi üretmenize yardımcı oluyoruz.

Güneş Paneli ile Sulama

GÜNEŞ PANELİ İLE BAĞ, BAHÇE, TARLA SULAMA SİSTEMİ

Tarla ve Bahçelerinizi sulamak için Solar enerji sistemleri kurulumu yaparak gerekli elektrik ihtiyacınızı karşılamak adına arazi kurulumları yapıyoruz.

Ev çatı GES

ON GRİD/ŞEBEKE BAĞLANTILI GÜNEŞ PANELİ SİSTEMİ

Çatılara kurulan şebeke bağlantılı solar enerji sistemleri ile gündüz kendi elektriğinizi üretebilir, Üretimin düşük veya olmadığı saatlerde ise şebeke elektriğini kesintisiz kullanabilirsiniz. Solar enerji elektrik üretim sistemi ile ihtiyaç fazlası elektriği satmak mümkün!

Ev çatı GES

OFF GRİD/ŞEBEKE BAĞLANTISIZ AKÜLÜ SİSTEM

Şebeke elektriğinin olmadığı veya temin etmek için yüksek maliyetler söz konusu olduğunda ev ve işyerlerinize Akülü Solar PV Panel sistemleri kurarak hem gece hemde gündüz tüketim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz!

Bakım&Onarım

GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ PERİYODİK BAKIM

Güneş Enerji Santralleri periyodik bakımları yapılmadığı taktirde oluşabilecek üretim kayıplarını fark etmek kolay olmayacaktır. Belirli aralıklarla yapılan periyodik bakımlar sayesinde mevcut arızalar tespit edilebilir. Meydana gelebilecek arızalar için önlemler alınabilir.

PV Panel Montaj

MALATYA GÜNEŞ PANELİ ELEKTRİK ÜRETİM SİSTEMİ

'Fabrika çatı üzeri güneş paneli elektrik üretim sistemi' 'Çiftlik çatı üzeri güneş paneli elektrik üretim sistemi' 'İşletme çatı üzeri güneş paneli elektrik üretim sistemi' 'Arazide kurulu güneş paneli ile elektrik üretim sistemi' 'Ev çatı üzeri güneş paneli elektrik üretim sistemi'